top of page

  PIDU Tarkoni katlamajaS:

UIT x SVETA

 kontsert / pidu

Toimumisaeg: 24. august 23:00

Asukoht: Puiestee 2e endine Tarkoni katlamaja

Piletid eelmüügis Piletilevis 8€/ Ukselt 10€

Mis oleks üks linn ilma keskkütteta? 2019. aastal pidutseb UIT Tarkoni katlamaja Puiestee tänava lõpus jälle soojaks. Asutus, kuhu kunagi pääsesid vähesed, avab erandkorras oma uksed ka neile, kes teavad pidutsemisest rohkem kui ampritest ja vattidest. Selleks, et vanad katlad käima lükata, on tarvis kahte mootorit. UIT on jõud ühendanud Sveta Baariga, et lavale tuua kolm energiapommi: Eesti souliprintsess YASMYN, Hollandi süntpopiekstsentrik KAREL ja Sveta baari golden boy KÖSTER. Kirssideks meie kuumal tordil on Sveta baari kodudiskorid ehk “It's Your Local Deejays”: DJ Mannekeen, Kevin Park, Köster, K✝jan, myspace, Teetsov-Faulkner.

Baari peab Möku, sillerdavate ojadena voolab meie lemmik peomeeleolu looja Punch ja ilusa ilma korral vurab hoovi Valmiermuiža kastiauto. Steampunki atribuutika on pärit otse Tarkoni katlamajalt endalt.

PS: Need, kes Tartusse ei jõua, saavad Kareli nakatavast energiast osa 22. augustil Tallinnas Sveta Baaris.

karel2.jpg

KAREL (NL)

 

Hollandi muusik Karel teeb suurepärast ja ainulaadset muusikat. Muusikat, mida ei saa kinnisilmi nautida, kui just täiesti hullumeelset esitust maha magada ei taha. Kareli kontserdid ei ole säravad ega stiliseeritud, vaid valavad kuulajale kaela tonnide kaupa lihvimata energiat, olles omamoodi vastumürgiks kõigile tänapäeva kramplikutele ja poleeritud bändidele. Kareli süntpopp valmib tema magamistoas, ammutades inspiratsiooni artistidelt nagu Level 42, New Order, Duran Duran, John Maus ja The Knife.

Karel Spotifys

Subbacultcha intervjuu

Foto: Isolde Woudstra

YASMYN

 

Tänavu debüütalbumi „Slowfall“ avaldanud YASMYN on Eesti R&B esiprintsess, kelle souli- ja trapimaigulised palad võluvad oma varjamatu karismaatilisuse ning hüpnootilise meloodilisusega. Enesekindla ja mängulise YASMYNI kontserdid on kui kruiis läbi öise Los Angelese ning eluterve annus eskapismi otse veeni.

YASMYN Spotifys

Felix Laasme, stilist Liisa-Chrislin Sal

Foto: Felix Laasme / Stilist: Liisa-Chrislin Saleh 

Köster.jpg

KÖSTER

 

Sveta pesa golden boy  Köster annab Tartus haruldase live-etteaste oma mõnede vanemate ja paljude verivärskete lugudega. Kavas on nii tantsupõrandat hävitavad klubibängerid kui ka tumedam-sumedamad lood koos live-vokaalide, reivimeloodiate, brutaalsete break-sämplitega ja absoluutselt siivutuseksuaalse kehakeelega. Vaim valmis!

Köster Soundcloudis

Foto: Vierge Viertek

SVETA “It’s Your Local Deejays!”


Sveta toob Tartusse pealinna lokaalsed diskorid aka It's Your Local Deejays!
See tasa ja targu kasvav kollektiiv on ennekõike perekond, kellele meeldib kui lõbu on laialt, rahvas tantsib ja suunurgad kõrvuni naerul. Muusika poolest žanritel piire pole, local deejayd üllatavad alati - post-punkist jukeini, technost kuduruni, 2stepist industrialini, hausist r&bni. Lugudevalikud igal juhul head ja meeleolu laes!


DJ Mannekeen, Kevin Park, Köster, K✝jan, myspace, Teetsov-Faulkner

sveta.jpg
bottom of page