top of page

WILD WILD UIT: FESTIVALI LÕPUPIDU

kontsert-pidu

_MG_2773.jpg

foto: Rasaa Etten

Toimumisaeg: 21. AUGUST 22:00

Asukoht: Friedebert Tuglase 10

Pilet eelmüügis 7€/uksel 10€ / sissepääs viirustõendi alusel
Osta oma pilet siit!

UITile on kombeks tähistada festivali lõppu peoga tavapäratus asukohas. Tantsitud on nii katlamajas, politseijaamas, metallitehases, rohtukasvanud angaaris kui ka hiina restoranis. Triikigem oma lakad sirgeks, sest sel aastal kutsume teid talli! 


Festivali lõpupidu toimub tänavu endises linnatallis - aadliobjektil, mida teavad üksnes need vähesed, kes on söendanud üle kõrgete plankude piiluda. Elektroonilise muusika mustangid pakuvad publikule nii kuulde- kui vaatemängu. UITi öös kostub indie-souliga flirtiv popmuusika, eeterlik elektroonika, sumedamad bassihelid, vaporwave, r&b ja kõik sinna ümber ja vahele sobituv. Baari ja pizzat teeb Kolm Tilli. 

Helisüsteemi hobujõud panevad proovile:


HUNT

Metabora

Florian Wahl
Sveta Local Deejays


NB! Pidu toimub siseruumides ning vastavalt COVID-19 piirangutele kontrollime uksel vaktsiinipasse ja negatiivse testitulemuse või läbipõdemise tõendit. Kohapeal kiirteste teha ei saa. Loe siit ametlikke juhiseid

IMG_0949_edited.jpg

Ansambli HUNT loomingut iseloomustab postromantiline hoiak ja elektroonilise indie-souli hiiliv flirt popmuusikaga. Trio helide eest vastutavad laulja Hannaliisa Uusma ja klahvimängija Brigitta Davidjants, visuaalide eest VJ Kristin Pärn. Mai lõpus ilmus bändi teine stuudioalbum “Station Luna”. Albumilt leiab kaheksa uut lugu ja Leslie Da Bassi remiksi loost “Siberia”, mis ilmus möödunud kevadel USA labeli This & That Tapes kassetil “Split”. Pigem introspektiivsel “Station Lunal” kohtuvad electro ja tänavasoul kosmiliste digi- ja analoogsaundidega ning mineviku- ja olevikuhelidega. Tantsulisemat poppi esindab albumi nimilugu.
 

Kuula siit

Metabora.jpg

Metabora on Nathan Tulve eksperimentaalne muusikaprojekt, mis kompab kontrastide piirimail, luues hüperrealistlikke helilisi narratiive, kus ühinevad õrnus, utoopia, vägivald ja fantaasia. Linnafestivalil UIT tuleb esitusele Metabora audiovisuaalne kava, mis on loodud koostöös visuaalkunstnik Johanna Ruukholmiga.
 

Kuula siit

Copy of 11054673_10204455635204996_1917983332_o_edited.jpg

Unistava Embrüo Teatri ekstsentrik Florian Wahl toob lavale sürreaalse spektaakli, milles kohtuvad ilu ja grotesk, latex ja barokk, mootorsaed ja klassika. Žanrilisi piiranguid seadmata tormab ta deliirselt läbi vaporwave’i, r&b, punk-roki ja kõige vahepealse, jõudes ikka ja jälle taas metamorfoosi üledoosini. Mis peale seda kaleidoskoopilist karjet küll alles jääb?

*punased kardinad langevad*
 

Kuula siit

IMG_7410 2.jpg

Sveta baar toob Tartusse pealinna lokaalsed diskorid aka It's Your Local Deejays: K✝JAN & ERROR!

See tasa ja targu kasvav kollektiiv on ennekõike perekond, kellele meeldib kui lõbu on laialt, rahvas tantsib ja suunurgad kõrvuni naerul. Muusika poolest žanritel piire pole, local deejayd üllatavad alati - post-punkist jukeini, technost kuduruni, 2stepist industrialini, hausist r&bni. 

bottom of page