top of page

TARTU LINNALOODUS - PUUST & ROHELISEKS 
MIRJAM VÕSASTE

linnatuur

DSC03380.jpg

foto: Gabriela Urm

Toimumisaeg: 16. AUGUST 19.00

Kogunemispaik: Lille 9

NB! Tuur toimub jalgsi. 

Tuuril osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. 

Osalustasu 6€. Registreeri siin.

Tartus on viimastel aastatel aina enam hakatud rääkima linnaloodusest. Kas sellele on ikka inimese kõrval kohta? Peab ta olema korras või korratu? Kas loodus ei võiks olla ikka linnast väljas?

Millegi paremini mõistmiseks tuleb sellega alustuseks tuttavaks saada. Kuigi puutume igapäevaselt linnaloodusega kokku, ei pruugi me enda ümber olevaid liike ja kooslusi päriselt märgata. Esimese sammu tutvuse suunas saab teha UIT festivali tuuri raames. Et kohtumine läheks mõnusalt ja ladusalt, on huvilistega kaasas Tartu Linnavalitsuse linnalooduse koordinaator Mirjam Võsaste. Tuuri käigus külastame kesklinnas asuvaid eriilmelisi paiku ja mõtiskleme looduse tuleviku üle Tartus.

Mirjam Võsaste (EE).jpg

Mirjam Võsaste on lõpetanud Tartu Ülikoolis bioloogia ja ökoinnovatsiooni eriala ning töötab Tartu Linnavalitsuses linnalooduse koordinaatorina. Ta tegeleb igapäevaselt Tartu ROHEringi projekti koordineerimisega, mille peamine eesmärk on toetada elurikkust linnas, leevendada kliimamuutuste mõju ning luua hea elukeskkond kõigile.

bottom of page