top of page

telkimine linnapargis 

aktsioon

telkla.png

foto: Rasaa Etten

Toimumisaeg: 23. august 18:00 - 24. august 12:00

Asukoht: Vaksali park 

Et oskasime tulijate arvuga arvestada, siis on sündmus eelregistreerimisega. Andke oma osalemissoovist teada aadressile: uit@uit.ee

Mõne koha puhul kohe tekib selline tunne, et tahaks seal pikemalt olla. Karu ehk Vaksali park on raudteejaama ees olev piklik roheala, mida läbitakse tavaliselt teel rongile või vastupidi. UIT tundis aga, et seal on kuidagi teistmoodi kui mujal parkides. Ei tea, kas olid need vanaema aeda meenutavad õunapuud või põõsaste varjus päevitavad inimesed, kuid üks on kindel - seal on kodune tunne. 

 

Sellest nostalgiast kantuna kutsume üheks ööks kõik lapsed, lapsemeelsed ja linnalembelised Karu parki, et koos üks ajutine telklaager püsti panna. Vahepeal võib ju oma kodus igav hakata – põgene siis kogu perega tüdimuseni tuttavate seinte vahelt ning avasta Tartu muruplatside mõistatusi. Eriti ootame linnalapsi, kel endal tagahoovi ei ole ja linnadžunglimatkajaid. See on hea võimalus pühkida tolmust oma priimused ja ufogrillid, otsida kapist välja telgid, kaasa võtta lauamängud ning tuletada meelde kõige mahlasemad õudusjutud!

Tegemist on linnapargiga, mistõttu on mõned reeglid, millega kõik osalejad arvestavad:


- meie sündmus on alkoholivaba;

- nagu koduaiaski, pole ka meil toitlustajaid ega koristajaid. Kõik osalejad saavad ise oma toidu kaasa võtta ning vaadata, et ümbrus oleks puhas.

- kõik on oodatud grillima, kuid seda võib teha ainult grillidel, millel on jalad -  grillid, mis asetuvad otse maale, ei ole lubatud;

- grillida võib vaid pargi teedel ja mitte murualadel.

- kell 0:00 saabub öörahu.

Pargis on telkimisaktsiooni ajal nii ajutised vetsud, veepaak kui ka prügikastid. Palume kõigil enda järelt prügi ära koristada.

bottom of page