top of page

UIT FINIŠ:
ÜHEÖÖKLUBI

festivali lõpupidu

IMG_5704.JPG

foto: Marie Valgre

Avatud: 19. AUGUST 22.00

Asukoht: Turu 21
Pilet: eelmüügis 8€ / uksel 10€

Oleme uitajaid aastate jooksul tantsule kutsunud nii katlamajja, politseijaama, silla alla, metallitehasesse, randa, hobusetalli, hiinakasse kui ka rohtukasvanud angaari. Sel korral meelitame tagasi sinna, kus igavikulisele pausile on pandud terve peotanner.

Klubimenukitest on tänaseks alles jäänud rusuhunnikute vahel elavad viirastused ning pidusid ei mäletagi vist enam õnneks keegi. UITi pidu viib Turu tänavale kolme klubi tuiksoonele – klubide Ahi, Pattaya ja Cleo ristmikule ja raputab selle üheks ööks taas elule! Enne maja lammutamist tõmbame veel korra diskokera lakke, vajutame “play” ning tantsime end uude päeva. 

Baari teeb Peninuki ja kohale vurab Kosmose Käru foodtruck.

 

Live: JoVille 

Haigla peo DJ-d: Ats Luik, Kristopher Luigend, Jan Tomson

Haigla_promo_2022.png

Haigla Pidu võib olla interaktiivne ja lõbus üritus, kus inimesed saavad nautida head muusikat, tantsida ja veeta aega sõprade seltsis. Sellel üritusel võib olla ka erinevaid meelelahutuslikke elemente, nagu valgusshow'd, tantsuetendused või teised üllatused, mis aitavad luua meeldejääva peokogemuse. DJ-de Jan Tomson, Ats Luik ja Krisopher Luigend oskuslik muusika valimine aitab kaasa peo dünaamikale ning aitab hoida pidulistel tantsuplatsil energilisena ja meeleolukana terve ürituse vältel.

Spotify_profiil.jpg

JoVille on Eesti tumedatest nurkadest kokku tulnud jahe post-electro koosseis, kes on muusikalisi huve omavahel jaganud kauem kui üksteist tundnud. Nende esimesed nukrameelsed öko-köögiviljatalus salvestatud helisalvestised kõlavad nagu Monet ja Haneke einestaksid India allvee-kuulrongi juugendstiilis restoranvagunis. Live-trummide ja elektroonika koosmõjul viiakse kuulaja alternatiivsesse kujutletavasse ruumi, kus võib kogeda erinevate mustrite ja tekstuuride läbipõimumist ja gravitatsioonilist vastastikmõju.

Kuula Spotifyst

bottom of page